Agent ticketing

Revis Recruitment Vision Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studii superioare finalizate (studiile de specialitate constituie un avantaj)
- Rezervarea si emiterea de bilete pentru sejururi sau de transport
- Experienta ca agent ticketing
- Operare calculator, Word, Excel, Internet
- Engleza - nivel avansat (alte limbi straine constituie un avantaj)
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare - atat cu clientii, cat si cu colegii
- Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
- Rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.

CERINTE

- Efectuarea, ofertarea si finalizarea rezervarilor
- Emiterea de documente fiscale si documente de calatorie

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv cu posibilitati de crestere in functie de realizarile inregistrate.
Comision din vanzari.
Mediu de lucru agreabil, posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara, profesionista si motivata.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare

www.resurse-umane.com.ro