Agent Ticketing

SC Jolie Ville Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Planifica, organizeaza si coordoneaza pachetele de turism interne si externe;
- Vanzarea pachetelor turistice (efectuarea rezervarilor in sistem, inregistrarea si coordonarea platilor) ;
- Creeaza si dezvolta campanii si oferte promotionale de servicii in acord cu politicile companiei;
- Dezvolta si mentine relatii profesionale cu, clientii si reprezentantii hotelurilor in vederea solutionarii situatiilor neprevazute;
- Negociaza contracte cu reprezentantii hotelurilor si clientii conform standardelor companiei;
- Prospecteaza piata de profil in scopul de a optimiza si maximiza calitatea serviciilor oferite;
- Comunica eficient cu ceilalti consultanti si departamente;
- Intocmeste documente fiscale si realizeaza lunar rapoarte solicitate de catre managementul companiei;

CERINTE

Candidatul ideal:
- Studii de specialitate (Certificare IATA reprezinta un avantaj)
- Experienta minim 2 ani in domeniu
- Cunoasterea sistemelor de rezervari Worldspan si Amadeus constituie avantaj
- Cunostinte de contabilitate primara
- Cunostinte avansate de limba engleza si franceza/germana.
- Abilitati de comunicare si negociere
- Capacitate de analiza si planificare
- Capacitatea de realizare a responsabilitatilor cu o minima supervizare

BENEFICII OFERITE

Ce va putem oferi?
Un loc de munca captivant int-o companie internationala, alaturi de o echipa dinamica orientata catre rezultate.
Program de lucru: L – V 8 ore/zi in ture. Pachetul salarial se va negocia la interviu, in functie de experienta profesionala.
Daca sunteti interesta de acest post, asteptam cu interes CV.urile dvoastra insotite de o fotografie recenta la urmatoarea adresa de e-mail: careers@seytour.com.

DESCRIEREA FIRMEI

Galeria comerciala in zona Baneasa