Agent Ticketing

FLY GO VOYAGER

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigura relatia cu clientii care contacteaza agentia direct, prin telefon sau e-mail;
• Prezinta oferta si realizeaza vanzarea produselor/serviciilor oferite de agentie;
• Efectueaza rezervari, emite bilete de avion precum si documente fiscale;
• Creeaza produse personalizate in functie de solicitarile clientilor;
• Propune clientilor variante posibile ale produselor turistice speciale;
• Stabileste pretul final al pachetului de servicii turistice in conformitate cu oferta agentiei;
• Intocmeste fisiere si rapoarte specifice;

CERINTE

• Cunostinte excelente de limba spaniola;
• Limba italiana/engleza reprezinta un avantaj;
• Cunostinte avansate de utilizare a computerului pachetul MS Office, Internet;
• Seriozitate, sociabilitate, atentie distributiva, amabilitate, memorie vizuala;
• Capacitate de comunicare, persoana dinamica, pro-activa, foarte bun comunicator;
• Capacitate de auto-organizare si stabilire a prioritatilor;
• Rezistenta la stres;
• Capacitatea de a lucra in echipa;
• Atitudine pozitiva si orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile oferite se discuta in cadrul interviului.