Agent Telesales - ORANGE ROMANIA

Elicom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place sa vorbesti la telefon? Ce ai zice sa imbini utilul cu placutul si sa obtii si bani din acest hobby?

Daca da, noi vrem sa te cunoastem si sa te alaturi echipei noastre de Agenti Telesales.

Si ca sa fie totul si mai placut adu-ti si cativa prieteni!

CAUTAM ca noii colegi sa ne ajute la promovarea si vanzarea prin telefon a produselor si pachetelor de servicii ORANGE, cel mai mare operator de telefonie mobila din Romania.

CERINTE

- voce placuta, abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- dorinta de autosustinere financiara
- orientare catre client
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- abilitati de ascultare activa si interrelationare
- cunostinte operare PC
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)

BENEFICII OFERITE

Pentru o buna colaborare OFERIM conditii excelente de munca avand echipamente de ultima ora si o echipa manageriala profesionista, tanara si dinamica care iti va oferi traininguri periodice de specialitate, totul in baza contractului individual de munca.

Pachetul salarial este format din:

- salariu fix
- tichete de masa
- bonusuri si comisioane nelimitate din vanzari, corelate cu rezultatele

Cerem si oferim seriozitate!

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii call center