Agent TeleSales

SC Reframing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place sa vorbesti la telefon? Ce ai zice sa imbini utilul cu placutul si sa obtii si bani din acest hobby?
Daca da, noi vrem sa te cunoastem si sa te alaturi echipei noastre de Agenti Telesales.

CAUTAM ca noii colegi sa ne ajute la promovarea si vanzarea prin telefon a produselor si pachetelor de servicii pentru site-ul DespreSuflet.

CERINTE

- voce placuta, abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- dorinta de autosustinere financiara
- orientare catre client
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- abilitati de ascultare activa si interrelationare
- cunostinte operare PC
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)

BENEFICII OFERITE

Oferim totul in baza contractului individual de munca.
Pachetul salarial este format din:
- salariu fix
- bonusuri si comisioane din vanzari, corelate cu rezultatele