Agent Telesales

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea companiilor din baza de date;
- Vanzarea produselor companiei;
- Mentinerea legaturii cu clientii din portofoliul propriu.

CERINTE

Daca esti in cautarea unui job full time pe termen lung, iti doresti o cariera in vanzari si esti o persoana comunicativa nu ezita sa aplici.
In acest moment cautam Agent Telesales pentru o companie ce oferă soluţii de plată pentru flotele auto.

Cerinte:

- Studii superioare finalizate;
- Disponibilitate de a lucra full time in intervalul 9:00-18:00;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant si comision din activitate;
- Mediu de lucru placut, alaturi de o echipa in cadrul careia poti invata mai multe despre domeniul vanzarilor.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.