Agent telesales

CONTEXPERT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile/obiectivele generale ale postului:

- prospectarea pietei in vederea identificarii de posibili clienti;
- crearea bazei de date de posibili clienti;
- verificarea bonitatii acestora;
- abordarea telefonica a clientilor prospectati in vederea stabilirii de intalniri pentru echipa de vanzari a companiei.

CERINTE

Cerinte obligatorii pentru selectarea candidatilor:
- studii superioare finalizate: marketing, comunicare, relatii publice (de preferat);
- experienta pe un post similar 2-3 ani;
- experienta in vanzarea B2B;
- cunostinte de operare PC – nivel avansat;
- cunostinte de limba engleza – nivel avansat;
- abilitati de comunicare si interrelationare – nivel avansat.

Profilul psihologic al candidatului:
Persoana selectata in vederea angajarii este necesar sa fie:
- responsabila;
- interesata de propria dezvoltare personala si profesionala;
- cu atitudine pozitiva;
- proactiva si voluntara;
- perseverenta si interesata/automotivata sa isi atinga obiectivele.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- salariul fix, bonus in functie de realizari (atingerea obiectivelor) si comision din contractele semnate de catre echipa de vanzari;
- suport profesional pentru realizarea obiectivelor;
- program flexibil;
- echipa tanara, dinamica;
- diverse forme de motivare nonfinanciara.

Contexpert Consulting ofera servicii de consultanta financiara si fiscala, contabilitate si resurse umane complete pentru companii medii si mari, locale si multinationale. Experienta practica de 15 ani, corelata cu pregatirea teoretica, ne pozitioneaza astazi ca experti in acest domeniu. Serviciile de calitate si oamenii sunt cele mai importante resurse pentru noi. Investim in oameni si am creat o structura flexibila de promovare, in care fiecare isi poate gasi calea spre dezvoltarea profesionala. Specialistii echipei noastre sunt printre cei mai buni in domeniul lor de activitate si sunt tot timpul la curent cu noutatile si legislatia domeniului. Pregatirea primita aici este la nivelul celei din companiile multinationale. Punem mare pret pe delegarea responsabilitatilor si cresterea continua bazata pe evolutia si specializarea echipei. Te asteptam sa te alaturi echipei noastre! Pentru mai multe detalii despre noi, accesati: www.contexpert.ro