Agent Telemarketing

ATENER CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul presupune:
-contactarea telefonica a potentialilor clienti dintr-o baza de date existenta si vinderea serviciilor companiei (proiecte de marketing, publicitate si promovare online).
-mentinerea unei bune comunicari cu fiecare client in parte
-crearea/administrarea unui portofoliu propriu de clienti
-intalniri cu clienti
-negocieri

CERINTE

Sunt necesare:
-incredere in sine
-perseverenta
-dorinta de reusita
-confidentialitate
-foarte bune abilitati de comunicare
-rezistenta la stres
-dedicare
-experienta anterioara reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

Se ofera doua variante de salarizare lunare:

1 - SALARIU FIX bazat pe target de 4 clienti/luna:
incepand de la 300 EUR si creste in functie de performante

2 - COMISION (se impune un target de minim 70 apeluri/zi):
se ofera comision din FIECARE contract incheiat, cuprins intre 10% si 25% in functie de realizari

Beneficii:
-alocare numar de telefon personal
-birou modern in zona Calea Calarasilor-Decebal
-program L-V 09:00 - 17:30
-pauze de masa/fumat
-laptop

Suntem o companie de marketing, publicitate si promovare online si in momentul de fata cautam colegi pentru departamentul de programare, promovare, SEO si webdesign.