Agent Skip Tracing

Asset Portfolio Servicing Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Căutarea informațiilor în bazele de date;
- Obținerea și actualizarea informațiilor despre debitori din toate sursele existente;

- Gestionarea datelor colectate și urmărirea procedurii de skip-tracing, în conformitate cu procedurile interne ale companiei;

-Introducerea informațiilor în programul informatic al companiei.

CERINTE

-Cunoștinte operare PC;

-Spirit de echipa;
-Orientat catre realizarea obiectivelor;

-Capacitate analitica si atentie la detaliu;

-Acuratete in lucru si responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

Oportunităţi reale de dezvoltare profesională
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica

Asset Portfolio Servicing Romania SRL este o companie specializata in recuperare debite, cu sediul central in Republica Ceha, avand deschise sucursale in 5 tari din Europa de SE: Cehia, Slovacia, Polonia, Serbia si Romania. Recrutam persoane proactive care sa faca parte din echipa APS Romania.