Agent Sevicii Clienti (vorbitori de limba germana)

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal Services Group, angajeaza pentru unul dintre clientii sai cu sedii in Bucuresti si Brasov :
Agent Sevicii Clienti - vorbitori de limba germana

Descrierea postului:

Postul consta in oferirea de informatii prin telefon si alte forme de comunicare specifice proiectului, despre produsele si serviciile companiei contractoare,consilierea sau rezolvarea reclamatiilor clientilor.

Responsabilitati:

- Cunoasterea si respectarea fiecarei proceduri interne aprobate si comunicate de superiori;
- Cunoasterea foarte buna a echipamentelor de lucru si a aplicatiilor interne in conformitate cu cerintele postului;
- Un inalt nivel de cunoastere a fiecarui echipament de lucru (telefon, calculator) sau a aplicatiilor interne legate direct de cerintele postului;
- Mentinerea la zi a cunostintelor legate de orice nou produs, serviciu, procedura interna sau instructiune de lucru, corespunzator training-ului.

CERINTE

- Limba Germana la nivel avansat scris si vorbit;
- Limba Engleza nivel mediu scris si vorbit;
- Cunoasterea foarte buna a aplicatiilor MsOffice;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Abillitatea de a lucra in echipa;
- Politete, rabdare, flexibilitate si putere de convingere;
- Capacitatea de a lucra intr-un program strict;
- Abilitatea de a lucra sub stres si a ramane calm;
- Capacitatea de a invata repede;
- Abilitatea de a actiona si a isi desfasura activitatea avand o constanta atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

- Oferta salariala atractiva;
- Instruire la locul de munca;
- Mediu de lucru prietenos si profesionist.

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.