Agent servicii clienti produse destinate petrecerii timpului in aer liber (job part time)

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia din magazin sau depozit aparatele comandate de clientii firmei, in colaborare cu reprezentantii de vanzari;
- Livreaza la clienti, in functie de programul stabilit, aparatele achizitionate de catre acestia;
- Monteaza la cerere expresa si pe baza manualului de montaj si punere in functiune produsele comandate de catre clientii firmei;
- Zona de acoperire pentru livrare: Bucuresti si Ilfov

CERINTE

- Permis de conducere categoria B
- Program de lucru : 4 h. (interval orar : 14.00-18.00)

BENEFICII OFERITE

- Salariu net 400 Ron;
- Tichete de masa in regim part-time.

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.