Agent servicii clienti – produse destinate petrecerii timpului in aer liber (job part time)

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.

Personal Services Group recruteaza:
Agent Servicii Clienti

Responsabilitati:
- Preia din magazin sau depozit aparatele comandate de clientii firmei, in colaborare cu reprezentantii de vanzari;
- Livreaza la clienti, in functie de programul stabilit, aparatele achizitionate de catre acestia;
- Monteaza la cerere expresa si pe baza manualului de montaj si punere in functiune produsele comandate de catre clientii firmei;
- Zona de acoperire pentru livrare: Bucuresti si Ilfov

CERINTE

- Permis de conducere categoria B
- Program de lucru : 4 h (interval orar: 14.00-18.00)

BENEFICII OFERITE

- Salariu net 400 Ron.
- Tichete de masa in regim part-time