AGENT SERVICII CLIENTI - LB. ENGLEZA

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Suport pre-vanzare pentru clienti si reprezentanti de vanzari;
- Identificarea celor mai bune solutii pentru client si companie;
- Implicarea activa in rezolvarea problemelor semnalate de clienti;
- Raportarea catre supervizor a rezultatelor obtinute.

CERINTE

- Experienta in call center;
- Cunostinte limba engleza - nivel PROFICIENT;
- Cunostinte bune de operare calculator;
- Excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Disponibilitate pentru un program full time.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Training de formare;
- Mediu de lucru tanar si competitiv.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.