Agent Rent a Car Promotor Rent a Car Bucuresti

Promotor Rent a Car SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Livrarea si preluarea autoturismelor.
Verificarea autoturismelor atat inaintea predarii catre client cat si la preluarea lor.
Atributii specifice de gestionare parc auto.
Asigura intretinerea corespunzatoare a autoturismelor.
Se asigura ca toate formalitatile sunt indeplinite la livrarea autoturismului( garantie platita, depozit etc)
Intocmirea contractelor de inchiriere si facturare
Opereaza cu POS-ul .
Va interactiona direct cu clientii si va reprezenta societatea in relatia cu acestia.
Preluarea de rezervari.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta in domeniul auto , experienta minim 2 ani in conducerea autoturismelor, Atitudine pozitiva, are simtul umorului, rabdare, o gandire pozitiva, putere de concentrare si entuziasm. Ordonat, punctual, cu o mare capacitate de munca. Experienta obligatorie in utilizarea PC-ului , Microsoft Outlook ,Office , etc. Cunostinte minime de mecanica. Inainte de aplicarea la acest Job va rugam sa vizitati site-ul nostru, pentru mai multe detalii.

Vor fi luate in considerare doar cv-urile trimise in urma unei discutii cu reprezentantii nostri.

Limba Engleza - Scris/Vorbit - mediu - avansat. Cunoasterea altor limbi straine reprezinta un avantaj !

Predispus la deplasari si program de lucru prelungit , prezentabil , rapid si sa aiba abilitati de vanzare si comunicare cu clientii.

BENEFICII OFERITE

Salariu 1500 Ron + Bonusuri de performanta + Comisioane din vanzari.

Va rugam tirmiteti CV-ul la office (at) auto-rent.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Inchirieri masini in Bucuresti