Agent relatii clienti - soft financiar-contabil

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Monitorizeaza buna functionare a serviciilor oferite clientilor din portofoliul departamentului
• Preia si trateaza conform procedurilor interne sesizarile aparute prin mail, telefonic sau din sistemul de ticketing legate de serviciile oferite clientilor
• Respecta procedurile interne de comunicare cu clientul
• Cu acordul superiorului direct implementeaza/reconfigureaza/upgradeaza servicii oferite clientilor
• Urmareste si centralizeaza nevoile si dorintele clientilor si din piata in general
• Prezinta clientilor restul serviciilor oferite de companie (upsell & cross-sell).

CERINTE

• Sunt obligatorii cunostintele de contabilitate primara si gestiunea stocurilor
• Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj
• Cunostinte bune in sisteme de operare Windows (cunostinte MAC OSX reprezinta un avantaj)
• Foarte bune competente de comunicare
• Cunoasterea limbii engleze; cunoasterea altor limbi constituie un avantaj
• Foarte bune competente de lucru cu sarcini multiple si capacitate de organizare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Posibilitatea de a lucra intr-o echipa ambitioasa, de invingatori, intr-o companie cu planuri mari de viitor.
Va rog sa trimiteti aplicatiile pe adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 190 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti >> http://goo.gl/CIDu0
Ce oportunitati de cariera oferim >> http://goo.gl/scNUH
Contact >> http://goo.gl/ZyX6d