Agent Relatii Clienti – Limba franceza

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va trebui:
- Sa gestionati un portofoliu de Clienti;
- Sa introduceti comenzile primite de la clienti in baza de date;
- Sa intocmiti documentele de expeditie;
- Sa răspundeti solicitărilor telefonice sau scrise ale clientilor în cel mai scurt timp posibil;
- Sa rezolvati litigiile;
- Sa primiti solicitarile de piese de schimb, sa le intelegeti si sa le discutati cu clientul inainte de a le introduce in baza de date.

CERINTE

- Cunoasterea limbii franceze (scris si vorbit);
- Abilitati de comunicare si claritate in exprimare în limba franceză;
- Cunoasterea la nivel mediu a limbii engleze sau germane;
- Cunoastere pachet Office (excel- nivel mediu);
- Atitudine pozitiva si constructiva;
- Abilitate de a rămâne calm și înțelegator in orice situatie;
- Capacitatea de înțelegere a aspectelor tehnice va fi apreciata;

BENEFICII OFERITE

- salariu net 2.600 ron
- bonuri de masa
- asigurare de viata si accident

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si organizarea de evenimente de team-building.