Agent Publicitate Online

Standard Marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele activități și responsabilități sunt:
-Gestionarea portofoliului de clienți alocați
-Gestionarea întregului proces de vânzare
-Negocierea și încheierea de contracte, urmărirea derulării și a încasării acestora, satisfacerea clientelei
-Menținerea relațiilor și transmiterea documentelor necesare către clienți
-Întocmirea de rapoarte privind activitatea desfășurată
-Prospectarea permanentă a pieței pentru identificarea de noi potențiali clienți
-Îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite

CERINTE

Candidatul ideal ar fi:
-o persoană deschisă, sociabilă, dinamică, energică, flexibilă, dornică de afirmare
-o persoană rezistentă la stres, cu o atitudine pozitivă, dornică de a acumula informații și cunoștințe noi
-o persoană cu capacitatea de a crea un mediu favorabil pentru lucrul în echipă

Criterii obligatorii:
-experiența în vânzările serviciilor de publicitate online
-cunoașterea și utilizarea intensivă a platformelor online de tip Social Media
-cunoașterea temeinică a aplicațiilor de tip word/excel

Constituie avantaj suplimentar oricare dintre:
-cunoștințe de limbaje de programare html/php/etc
-cunoștințe de editare grafică
-cunoștințe de editare/montaj video

BENEFICII OFERITE

Se asigură:
-Pachet salarial format din salariu fix + bonuri de masă + comision + abonament medical + alte beneficii
-Oportunităţi de training şi dezvoltare profesională
-Un mediu de lucru plăcut
-Echipă tânăra și dinamică

Ghidul Miresei este cea mai mare comunitate națională online și offline pentru miri și mirese, fiind lider de piață al industriei nunților din România.

Principalele proiecte derulate de Ghidul Miresei sunt:
- Targurile Ghidul Miresei - www.targulghidulmiresei.ro
- Revista si Catalogul Ghidul Miresei - www.catalogulmiresei.ro
- Portal/Website - www.ghidulmiresei.ro
- Facebook Ghidul Miresei - www.facebook.com/GhidulMiresei