Agent Preluare Sesizari!

S.C. VALORIS CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru ENEL cautam Agent Preluare Sesizari!

CERINTE

· Vei prelua apeluri telefonice si le vei gestiona conform procedurilor agreate in 3 ture inclusiv de noapte ( 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
· Lucrezi 2-3 weekend-uri pe luna dar cu liber in timpul saptamanii;
· Vei fi proactiv in abordarea clientilor si in identificarea nevoilor acestora;
· Vei urmari indeplinirea obiectivelor specifice proiectelor;
· Vei participa la training-uri de specialitate care sa te ajute sa inveti si sa te dezvolti;
· Vei fi sustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe;
- Experienta anterioara nu este necesara.
- Locatie centrala, zona Stefan Cel Mare - Piata Victoriei;

BENEFICII OFERITE

- Salariu compus din parte fixa, tickete de masa si bonus;
· Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala alaturi de noi, deoarece in timp, exista sanse reale de promovare pe pozitii de middle/high management, in functie de rezultatele inregistrate.

Valoris este o companie tanara si dinamica, a carei misiune este de a asigura excelenta in domeniul -relatiilor
cu clientii - si de a deveni un partener de incredere pentru dezvoltarea afacerii companiei dumneavoastra.

Valoris construieste si dezvolta servicii inovatoare, competitive si profesionale de Contact Center pentru a deveni un reper de excelenta in domeniul relatiilor cu clientii si pentru a sustine progresul companiilor dumneavoastra.

Incepand cu echipa noastra manageriala si continuand cu profesionistii in tehnologie/comunicare, fiecare reprezentant Valoris contribuie la promovarea obiectivelor afacerii dumneavoastra.
Parcurgem un proces riguros de recrutare a reprezentantilor Valoris, pentru a ne asigura ca sunt angajati cei mai buni. Odata ce au devenit parte a echipei, ei parcurg un proces de instruire in etape si cursuri dedicate.

Valoris Iti Construieste Cariera

Performantele Valoris au ca fundament echipa. Profesionalismul, orientarea catre clienti, spiritul de echipa si inovatia sunt valori ce caracterizeaza fiecare membru al echipei Valoris care a ales sa ni se alature.