AGENT PAZA UNITATI DE INVATAMANT

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura paza si ordinea in unitatile de invatamant;
- Coordoneaza accesul in obiectiv;
- Cunoaste locurile si punctele vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricaror fapte de natura sa prejudicieze persoanele (elevi, profesori, personal auxiliar,vizitatori) din unitatea de invatamant;
- Sesizeaza institutia angajatoare si conducerea unitatii de invatamant in cadrul careia isi desfasoara activitatea, in legatura cu orice fapte de natura a prejudicia bunurile beneficiarului si integritatea fizica a persoanelor din unitatea de invatamant.

CERINTE

-Minim studii liceale;
-Constitutie atletica;
-Conditie fizica buna;
- Constituie un avantaj atestatul in meseria de Agent de Paza, Control Acces, Ordine si Interventie;
- Conduita ireprosabila in relatiile cu elevii, profesorii, personalul auxiliar,vizitatorii;
-Seriozitate;
- Spirit de observatie;
- Capacitatea de a retine detalii;
- Constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor;
- Capacitatea de a nu fi usor de intimidat;
-Domiciliul stabil in Bucuresti
- Fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
- Instruire profesionala periodica si posibilitatea calificarii gratuite in meseria de Agent Paza.

ROSEGUR este una dintre principalele companii din Romania care activeaza in industria de securitate. Compania prezinta un puternic angajament in ceea ce priveste calitatea si profesionalismul, prin diferitele servicii oferite, toate orientandu-se spre acelasi interes: clientul.