Agent marketing

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea pachetelor de servicii ale companiei
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- contactarea potentialilor clienti
- negocierea si incheierea de contracte
- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora,
- derularea activitatii conform politicii companiei,
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente
- monitorizarea concurentei

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- capacitate de analiza si sinteza,
- cunostinte solide de PC (Word, Excel, PowerPoint)
- limba engleza - reprezinta un avantaj
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performantele personale
- mediu de lucru profesional, tanar si dinamic
- bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite
- training si suport continuu
- sanse reale de promovare si dezvoltare profesionala
- team building-uri