AGENT LIVRARE / SOFER

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Conducerea autoutilitarei si livrarea tuturor comenzilor incredintate si returnarea ambalajelor de la clienti
 Mentinerea sau chiar depasirea eficientei livrarii asa cum este ea definita
in standardul de companie
 Livrarea tuturor comenzilor in timpul definit de dispecer, in zona administrativa arondata
 Incasarea si returnarea in intregime a numerarului adunat de pe ruta, a cecurilor si biletelor la ordin, decontarea lor si intocmirea monetarului, inclusiv a chitantelor de predare
 Pastrarea infatisarii curate si ingrijite, starea uniformei, starea de curatenie personala si a masinii luate in primire, in concordanta cu politicile companiei pentru a intari calitatea imaginii produselor, serviciilor si a companiei
 Preluarea si returnarea ambalajelor goale de la clienti
 Raportarea catre sefii ierarhici direct a tuturor reclamatiilor venite din
partea clientilor
 Stabilirea si mentinerea relatiilor bune cu clientii
 Completarea zilnica a raportului de activitate si a raportului auto

CERINTE

 Permis de conducere categoria B sau B + C
 Buna cunoastere a strazilor si traficului din Bucuresti
 Cunostinte minime de mecanica auto
 Experienta in activitatea cu clientii
 Spirit de echipa, abilitati excelente de comunicare

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata
Salariu atractiv
Bonuri de masa
Bonusuri in functie de performanta

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.
FUTURE HR IMPACT nu promite! Future HR Impact se angajajeaza.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.