AGENT INCASARI - URMARIRE PLATI - BUCURESTI - KUSADASI

KUSADASI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
➢ persoana energica, onesta, cu o atitudine constructiva
➢ persoana inteligenta, proactiva
➢ corectitudinea si seriozitatea sunt cerinte obligatorii.
➢ placerea si abilitatea de a invata lucruri noi sunt esentiale.
➢ absolvent studii de specialitate;
➢ minimum de experienta practica dovedita intr-o pozitie similara

CERINTE

Cerinte:
➢ cunostinte bune operare PC MSOffice - Word, Excel, navigare internet
➢ cunostinte bune de operare in aplicatiile de internet banking
➢ capacitate de organizare a timpului, sarcinilor
➢ capacitate de analiza si evaluare a diferitelor situatii
➢ capacitate de concentrare si prioritizare a sarcinilor
➢ capacitatea de a respecta termenele limita
➢ capacitate de analiza si evaluare a informatiei;
➢ rezistenta la stres si sarcini repetitive;
➢ asumarea responsabilitatii pentru activitatea depusa;
➢ atentie sporita la detalii, cifre, sume;
➢ buna interelationare cu partenerii companiei;
➢ urmarirea scadentelor la plata pentru clienti si furnizori;
➢ colectarea, verificarea si primirea facturilor de intrare in sistemul intern;
➢ intocmirea si verificarea rapoartelor
➢ arhivare documente contabile
➢ limba engleza - scris, vorbit

"KUSADASI" este o agentie de turism tour-operatoare infiintata in 1999, membra A.N.A.T. si C.C.I.R. In toti acesti ani am incercat prin pregatirea personalului sa ridicam cat mai mult calitatea serviciilor oferite.

"KUSADASI", prin personalul ei dinamic si gata oricand sa va ajute in orice problema, incearca sa va ofere cel mai bun raport calitate/pret.