Agent imobliar si Scouter

SC NOVARTES PROJECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prospectarea pietei imobiliare
-contactarea clientilor si oferirea de consiliere imobiliara
-introducerea datelor obtinute in baza de date
-intocmirea copntractelor de vizionare
-asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizarea acestuia
-pastrarea relatiei cu clientii si dupa finalizarea tranzactiei

CERINTE

-cu/fara experienta
-cunostinte elementare de operare calculator
-buna abilitati de comunicare si negociere
-responsabilitate si punctualitate
-organizat, capacitate analitica, capacitate de reactie in regim de viteza (sponaneitate) rezistenta la stres, atentie la detalii
-putere de convingere
-spirit antreprenorial si de echipa
-permis categoria B
-studii superioare si clasa personala reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-mijloace de lucru moderne, publicitate agresiva pe toate site-urile de profil si nu numai, logistica perfoemanta
-camera foto digitala, lap-top, baza de date din cele mai avizate si complete surse pentru tot portofoliul de date
-instruire permanenta in tehnici de vanzare si negociere precum si tehnici de comunicare in vederea asigurarii unui profit maximal si creearea unui brand personal al consilierului imobiliar pe zona in care actioneaza
-comision progresiv, 40-60%, cel mai mare de pe piata la ora actuala
-decont transport/combustibil

Suntem o companie in domeniul imobiliar si al constructiilor adaptada la mediul de afaceri din Bucuresti. Cautam sa formam un colectiv dinamic, bazat pe respect reciproc.