Agent imobiliar - Hai in echipa IMOZONE

IMOZONE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea portofoliului de clienti precum si oferirea de consultanta imobiliara acestora
- Contactarea clientilor si pastrarea unei bune relatii cu acestia si dupa finalizarea tranzactiei
- Promovarea proiectelor imobiliare, vanzare de apartamente in aceste proiecte detinute de companie in regim de reprezentare exclusiva.

CERINTE

- Abilitati de comunicare (ascultare activa si transmiterea cu usurinta a informatiilor);
- Cunostinte legate de tehnici de vanzare si de relationare cu clientii (evaluarea necesitatilor clientilor, indeplinirea standardelor de calitate pentru serviciile oferite, abordarea personalizata, etc.);
- Atitudine pozitiva, proactiva; optimista;
- Persoana organizata, analitica, dinamica, atenta la detalii;
- Spirit antreprenorial si abilitati de dezvoltare afacere;
- Cunostiinte de specialitate si experienta pe piata imobiliara reprezinta un avantaj;
- Seriozitate si promptitudine cu clientii;
- Spirit de echipa, comportament corespunzato;r
- Cunostinte de operare calculator: Ms Office, Windows.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
- Carte de munca;
- Decont transport;
- Telefon + abonament nelimitat;
- Promovare pe cele mai importante portaluri de specialitate
- Traininguri de specialitate;
- Asisitenta juridica pentru fiecare tranzactie;
- Salariu fix + comision;
- Comision progresiv;