Agent imobiliar (cu sau fara experienta)

SC.BEST INTERNATIONAL ESTATE M & G AGENCY (BIEMA IMOBILIARE) SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor;
- Gestionarea si largirea portofoliului de clienti;
- Vizionarea si prezentarea proprietatilor imobiliare;
- Prezentarea portofoliului propriu de oferte;
- Promovarea imaginii firmei si a ofertei imobiliare;
- Corelarea corecta a cererii si ofertei;
- Pospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati pe piata , precum si de potentiali clienti.
- Dorinta de a lucra in domeniul imobilar;
- Experienta pe un post similar sau fara experienta;
- Cunostinte de operare pe calculator;
-Bune abilitati de comunicare si relationare cu oamenii;
- Abilitati de negociere, seriozitate si initiativa;
- Folosirea unor metode de comunicare adaptate situatiilor date: telefon, discutii de la om la om, rapoarte scrise sau verbale;

CERINTE

- Experienta in domeniul imobilar (constituie avantaj);
- Cunostinte operare PC;
- Abilitati de comunicare, negociere, relationare, putere de convingere;
- Capacitate de analiza si decizie;
- Calitate morala;
- Atitudine pozitiva;
- Tinuta impecabila;
- Seriozitate maxima;

BENEFICII OFERITE

- Salariu corelat cu performanta; ( intre 450 si 3000 de euro)
- Comision foarte atractiv intre 50%-60%;
- Bonusuri
- Masina de serviciu;
- Logistica si aparatura necesara si conditii optime pentru desfasurarea activitatii;
- Mediu de lucru placut, modern;
- Colectiv tanar si dinamic;
- Posibilitate promovare;
- Training-uri si indrumare profesionala.

Biema Imobiliare intermediaza inchirieri si vanzari-cumparari de apartamente, case, vile, terenuri si spatii comerciale si ofera servicii profesionale de consultanta imobiliara si juridica.