Agent Imobiliar Bucuresti

Neoland Real Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti o cariera in domeniul imobiliar? Vrei sa ai o echipa de profesionisti care iti vor oferi sprijinul pentru succes? Acum ai aceasta ocazie!
Vei face parte din departamentul de prospectare a pietei, iar responsabilitatile vor fi:
- Prospectarea si identificarea continua a ofertelor imobiliare;
- Contactarea proprietarilor, vizionarea si evaluarea proprietatilor oferite spre tranzactionare;
- Dezvoltarea portofoliului de proprietati al companiei.

CERINTE

Candidatul pentru postul de Agent Imobiliar trebuie sa:
- Aiba excelente abilitati de comunicare;
- Cunostinte operare PC;
- Abilitatea de a initia si sustine relatii sociale si de parteneriat productive;
- Prezenta business;
- Perseverent, dornic de succes;
- Obligatoriu permis de conducere!

NEOLAND REAL ESTATE ofera toata gama de servicii pentru campanii de marketing imobiliar, punand la dispozitia clientilor servicii de consultanta, cercetare si studii de piata, avand ca principal obiectiv proiectele rezidentiale.
In acest sens, NEOLAND concepe campanii de marketing ce presupun identificarea si definirea publicului tinta, analizarea si evaluarea pietei imobiliare, conceperea mesajelor promotionale si distribuirea eficienta pe un numar cat mai mare de canale media, stabilirea politicilor de vanzare si gestionarea portofoliilor, toate acestea in stransa legatura cu dorintele si necesitatile clientului.
Atribuirea unui nume si a unei sigle va crea produsului o identitate, facandu-l atractiv pentru potentialii cumparatori si il vor delimita de alte oferte similiare pe care le propune piata.