AGENT IMOBILIAR(broker imobiliar)

METEOR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

inchirierea, administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de spatii comerciale stradale situate in Bucuresti.
analiza evolutiei pietei imobiliare in domeniul spatiilor comerciale prin analizarea, monotorizarea zonelor cu potential viitor ;
dezvoltarea portofoliului de clienti existent ;
adaptarea la cerintele pietii imobiliare.

CERINTE

studii superioare finalizate;
experienta necesara - minim 4 ani experienta pe o pozitie similara;
persoana sociabila cu abtitudini de comunicare cu clienti importanti din piata imobiliara ;
 team leader, bun negociator in contracte de inchiriere spatii comerciale;
experienta in utilizarea calculatorului: programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului la nivel avansat ;
abilitati in exprimare a ideilor in scris si oral precum si intocmire/redactare documente;
abilitati de monitorizare si urmarire consecventa a obiectivelor unui proiect;
experienta in inchirierea si subinchirierea de spatii comerciale, negocieri contracte, rezilieri,etc.
cunoasterea limbii engleze – nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

salariul atractiv,bonuri de masa, decontare transport

METEOR S.A. este persoana juridică română, înființată la data de decembrie 1990.
Functionează ca societate pe acțiuni conform Legii societăților nr. 31/1990, republicată, având ca obiect principal de activitate “Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” cod CAEN 6820.
Activitatea societății este concentrată pe închirierea spațiilor comerciale stradale aflate în proprietate.