Agent imobiliar

ROIMOB Real Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilier imobiliar specializat intr-o zona bine delimitata in Bucuresti / Ilfov , fiind promovat ca agentul zonei, se va ocupa de reprezentare si intermediere imobiliara .

CERINTE

Aspect fizic placut , ingrijit , sociabil , deschis , sincer , bun in relatiile interumane , rabdator si capabil de a duce o sarcina pana la bun sfarsit.

BENEFICII OFERITE

Promovare personalizata in zona de lucru , baza de date CRM - cu promovare automata a anunturilor , bonusuri pentru numarul si volumul tranzactiilor finalizate , comision intre 45 - 60 % , telefon cu internet, calculator , masina ( dupa caz ) , carte de munca/contract de colaborare .

- Agentie Imobiliara cu sediul in Matei Voievod , Foisor , sector 2 .
- Acoperim Bucurestiul si Judetul Ilfov .
- Colectivul este format din oameni dinamici , perseverenti cu varste intre 20 si 50 de ani .
- Prezentarea firmei si agentilor pe site-ul firmei : www.roimob.ro

Va asteptam sa va alaturati echipei noastre si va garantam ca o sa castigati !