Agent imobiliar

S.C. PERFECT CASA INTERMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal trebuie sa desfasoare urmatoarele activitati importante:
-activitate de teren -vizionari oferte si cu potentiali clienti;
-negocieri si finalizare tranzactii;
-buna gestionare a bazei de date;
-introducere si actualizare oferte in baza de date a firmei si pe alte site-uri;
-fidelizarea clientilor;
-participarea la traininguri;

CERINTE

-persoana prezentabila , pozitiva;
-entuziasm;
-diplomatie si abilitate;
-calitati de bun vanzator;
-cunoastere limba engleza reprezinta un avantaj;
-cunostinte PC;
-experienta in domeniul imobiliar;
-capacitatea de a finaliza tranzactii;
-dorinta de perfectionare continua si de progres;

BENEFICII OFERITE

Comision substantial in functie de experienta pana la 50%;
-masina de servici;
-telefon cu minute nationale achitate de firma in limita de 800 minute /luna

-posibilitatea de a deveni agent imobiliar de succes;
-posibilitatea de promovare pana la statutul de partener;
-publicitate prin toate mijloacele specifice domeniului;
-logistica, suport IT;
-traininguri si indrumare profesionista periodica;
-portofoliu bogat de clienti;
-mediu de lucru placut;
-sediu in zona Primaverii foarte aproape de statie de metrou si mijloace de transport;