AGENT IMOBILIAR

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea si planificarea intalinirilor cu dezvoltatorii / clientii din piata
- Intalniri cu proprietarii imobilelor pentru a dicuta conditiile de colaborare
- Structurarea documentatiei necesare pentru promovarea proprietatilor
- dezvoltarea bazei de clienti ai firmei si participare la administrarea acesteia
- Realizarea rapoartelor periodice privind situatia vanzarilor, a preturilor si a ofertelor concurente pe piata in domeniul careia activeaza
- semnarea in numele scietatii a contractelor de prestari servicii, neavand dreptul de a modifica continutul acestora
- negocierea si medierea contractelor de vanzare-cumparare / inchiriere

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau in curs
- Cunostinte operare PC (MS Office)
- Cunoasterea a cel putin unui limbi straine (engleza, franceza, italiana, spaniola)
- Permis de conducere categoria B
- Persoana activa, dinamica, entuziasta, orientata spre rezultat, aspect profesional, ingrijit
- Bune abilitati de relationare cu diverse categorii de persoane
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Experienta in domeniul imobiliar nu este obligatorie
- Experienta in vanzari constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Comision atractiv in functie de performante, masina de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.