Agent Imobiliar

HouseArt Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Prospectarea pietei imobiliare
- Gestionarea, administrarea si dezvoltarea bazei de date
- Evaluarea si vizionarea proprietatilor imobiliare
- Satisfacerea cererilor clientilor companiei
- Fidelizarea clientilor

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Motivat, ambitios, cu un puternic spirit de echipa si nu in ultimul rand sa doreasca sa castige minim 1.200 euro/luna
- Studii medii sau superioare
- Posesor de permis de conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

PACHET MOTIVATIONAL
- Angajare cu carte de munca
- Comision motivant din vanzari
- Masina de serviciu - Laptop (in functie de realizari)
- Telefon mobil cu minute incluse - Cursuri gratuite de vanzari si tehnici de negociere
- Posibilitatea de a-si forma propria echipa de vanzari (de la care va primi comisioane indirecte)
- Program flexibil
- Posibilitatea specializarii pe diferite categorii de tranzactii: rezidential, cartier, inchirieri
- Departament de vanzari structurat profesionist, care optimizeaza relatia cu clientii prin asistenti de vanzari alocati agentilor de vanzari
- Mediu de lucru profesionist:sediu reprezentativ, baza de date, dispeceri, secretare, tehnica de birou

DESCRIEREA FIRMEI

Avem peste 7 ani experienta in domeniul imobiliar.
Faptul ca ne dezvoltam in ciuda situatiei economice si a tendintelor pietei imobiliare demonstreaza performanta si profesionalismul companiei noastre.
Alatura-te unei echipe de succes, care te va ajuta sa te integrezi si sa ai o cariera asa cum ai visat, cu multe satisfactii de ordin profesional si material.
Doar 2 dintre voi ni se vor putea alatura!