Agent imobiliar

CITY GARDEN DEVELOPMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea telefonica a clientilor
- Disponibilitatea de a lucra atat la birou cat si pe teren
- Lucrul in echipa, etc.

CERINTE

- Promovarea serviciilor companiei;
- Program de lucru flexibil;
- Crearea unei relatii profesionale cu fiecare client in parte;
- Promovarea companiei;
- Persoana activa, sociabila, perseverenta, calma;
- Abilitati de comunicare superioare;
- Ambitie, dorinta de castig;
- COMPORTAMENT PROFESIONAL si tinuta profesionala;
- Experienta in vanzari in domeniul imobiliar - reprezentare dezvoltator;
- Cunostinte operare PC (excel, word, acces,etc)
- Posesor permis de conducere categoria B;
- Cunostinte limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Comision si bonus de performanta - se discuta la interviu
- Conditii optime pentru desfasurarea activitatii
- Program de lucru flexibil
- Mediu de lucru placut

City Garden Development are deja experienta dezvoltarii rezidentiale. Am dezvoltat proiectul Alba Iulia Residence cu o suprafata totala de 4200 mp, compusa din 42 de apartamente si spatii comerciale, proiect finalizat in anul 2013. Construim primele 24 de case din ansamblul rezidential City Garden Pipera si proiectul 21 Downtown pe B-dul Mircea Voda, un proiect compus din 50 de apartamente si spatii comerciale.