AGENT IMOBILIAR

DEXIMOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea pachetelor de servicii ale companiei
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- contactarea potentialilor clienti
- negocierea si incheierea de contracte
- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora
- derularea activitatii conform politicii companiei
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente
- identifica nevoile clientilor
- creeaza oferte personalizate

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare, negociere, spirit persuasiv
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- capacitate de analiza si sinteza
- cunostinte de operare PC
- orientare catre client
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista
- spontaneitate, creativitate, corectitudine
- minim liceul terminat
- disponibilitate de deplasare in Bucuresti
- limba engleza - reprezinta un avantaj
- o alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)

BENEFICII OFERITE

- carte de munca
- salariu fix
- comision din tranzactiile incheiate
- sediu Central - zona Unirii (disponibilitate de deplasare rapida in toate zonele din Bucuresti)
- echipa dinamica si interactiva (mediu de lucru profesional)
- publicitate eficienta
- platforma Imobiliara dedicata
- bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite
- training si suport continuu
- sanse reale de promovare

Agentia Imobiliara DEXIMOB a fost infiintata in anul 2014, a rezistat pe piata imobiliara actuala datorita managementului bun care-i ofera stabilitate, are sediul in zona Unirii si se axeaza cu preponderenta catre intermedierea tranzactiilor imobiliare pe nisa de inchiriere.