Agent Imbiliar

ALLIANCE INTERNATIONAL IMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea si extinderea portofoliului de clienti
- prospectarea pietei imobiliare
- vizionarea proprietatilor imobiliare
- promovarea ofertelor
- corelarea cererii si ofertei
- evaluarea cererilor primite de la clienti si intocmirea de oferte
- experienta in domeniu constituie avantaj

CERINTE

Suntem în căutarea unei persoane care să îndeplinească următoarele criterii:
deschisă
comunicativă
responsabilă
determinată
orientată către rezultat
capacitate rapidă de învățare a lucrurilor noi
cunoastere limbii engleze reprezinta un avantaj
diplomatie si profesionalism
dorinta de perfectionare continua si de progres
cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
mediu de lucru modern și profesionist
echipă de lucru tânără și dinamică
posibilitatea dezvoltării personale și profesionale
comision avantajos din tranzacțiile imobiliare încheiate
decontare transport
telefon
etc

ALLIANCE INTERNATIONAL IMOB SRL este societate ce isi desfasoara activitatea in domeniul intermedierilor imobiliare, oferind clientilor sai servicii de inalta calitate si precizie.