Agent Igenizare

ALKA TRADING CO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Spala si sterge geamurile, aspira praful, matura si spala podeaua in fiecare dimineata/seara si ori de cate ori este necesar in timpul zilei;
Efectueaza dezinfectia curenta a pardoselilor, peretilor si grupurilor sanitare;
Curata si dezinfecteaza zilnic baile si WC-urile cu materialele si ustensiile folosite numai in aceste locuri;
Curata si dezinfecteaza, ori de cate ori este nevoie, vasele in care se depoziteaza si transporta gunoiul;
Foloseste corect solutiile de curatenie;
Se incadreaza in timpul de lucru;

CERINTE

Responsabilitate, implicare si corectitudine la locul de munca
Dinamism
Aspect ingrijit
Atentie sporita la detalii
Relationare buna cu membrii echipei
Disponibilitate de lucru in schimburi
Nealergica la produsele de curatenie

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Tichete de masa
- Prime de Pasti si Craciun
- Asigurare si servicii medicale completa.
- Decont transport

DESCRIEREA FIRMEI

Producator si distribuitor de produse alimentare.