Agent de vanzari pentru elemente de feronerie pentru tamplarie PVC si aluminiu

FENSTERMARKT PRODUKTION UND LOGISTIK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea si intretinerea portofoliului de clienti prin contact direct
- propmovarea produselor companiei
- elaboreaza analize de piata privind clientii, concurenta, structurarea pietei sau evolutia acesteia in timp
- participa la elaborarea strategiei de vanzari a companiei
- realizeaza rapoarte saptamanale sau zilnice, conform cerintelor directorului de vanzari

CERINTE

Persoana cu putere de munca, dornica de afirmare si experienta in domeniul vanzarilor. Un portofoliu de clienti in zona vizata constituie un avantaj. Experienta min 1 ani intr-o pozitie similara. Permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- sanse reale de promovare
- training permanent

Compania noastra este specializata in distributia la nivel national si european a elementelor de feronerie si accesoriilor folosite in constructia ferestrelor din PVC si aluminiu. Evolutia noastra este dinamica si dorim sa ne marim echipa cu oameni capabili, plini de initiativa si dornici de afirmare.