Agent de vanzari Inchirieri Copiatoare

MG Trading Service SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru marirea portofoliului de clienti
Urmarirea trendului pietei
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Negociere cu clientii
Mentinerea relatiei cu clientii
Promovarea produselor noi ale companiei, a ofertelor speciale etc.

CERINTE

Studii superioare de natura tehnica, obligatoriu.
Experienta in vinzarea copiatoarelor reprezinta un avantaj
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Disponibilitate pentru deplasari in tara (ocazional)
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Cunostinte bune de operare in MS Office
Aptitudini de comunicare verbala intr-o limba straina
Bune abilitati de comunicare si interrelationare.

BENEFICII OFERITE

Salariu Motivant!!

MG Trading Service SRL are o experienta de peste 15 ani in domeniul tiparului digital si al personalizarii de promotionale.