Agent De Vanzari Directe

Access Business

Job expirat

RESPONSABILITATI

• prospectarea continua a pietei in zonele alocate;
• identificarea si abordarea fata in fata a clientilor la sediul acestora; incheierea contractelor cu acestia;
• realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele clientilor si participarea la negocieri;
• prezentarea de rapoarte de vanzari catre superiorul direct in termenul de timp alocat;
• atingerea planului de vanzari

CERINTE

- Motivat de interactiunea si administrarea relatiei cu oameni de afaceri si manageri din firmele clientilor
- Placerea de a comunica si de a intelege nevoile antreprenorilor
- Motivat de program flexbil, venituri in functie de efort si rezultate
- Manierat, responsabil, de cuvant
- Rigurozitate in prezenta la sedinte si in intocmirea raportarilor
- Dornic de a-si demonstra permanent valoarea individual sau in echipa
- Dornic sa se implice in elaborarea si implementarea strategiilor de vanzare pe fiecare prospect in parte
- Motivat sa administreze cu success ciclul de vanzare de la prospectare la inchiderea vanzarilor
- Motivat de a transforma cat mai multe din tinte in victorii cu effort minim si in timpul cel mai scurt
- Studii medii / superioare
- Experienta in vanzari directe constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Componenta fixa
- Comision de vanzare
- Bonus in functie de performanta echipei
- Training
- Program de lucru adaptabil

Startup ! Intermediem si integram servicii support pentru microintreprinderi, intreprinderi mici si medii.