agent de vanzari

erroso bio international

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Vanzarea si marketing direct a produselor importate deErrosocatre catre clientii finali, persoane fizice magazine,super market,alte firme cu specialitat in vanzare.. Facilitarea relatiilor cu acesti clienti si cresterea segmentului de piata.
• Utilizare si raportare saptamanala a activitatii .
• Identificarea de noi oportunitati si follow-up constant pe clienti;
• Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor firmei in conformitate cu standardele si politicile comperciale ale companiei;
• Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar precum si monitorizarea cheltuielilor de deplasare vis-à-vis de randamentul obtinut;
• Creerea permanenta a listei de prospectare proprii si gestionarea acesteia;
• Responsabilitatea de a urma politica financiara a firmei in privinta termenelor de plata

CERINTE

Anunt job
CM
CONSTANCE math
Απάντηση|
6/2/2016
Εσείς
Candidatul ideal

• Minim 1 an experienta in vanzari;
• Candidatul trebuie sa fie dispus sa se deplaseze pe teren sau sa calatoreasca peste 50% din timpul de lucru;

• Atentie la detalii, tact, spirit organizatoric;
• Proactivitate, atitutine pozitiva;

• Implicarea activa in promovarea produselor;
• Orientarea permanenta catre clienti si urmarirea fidelizarii acestora;
• Orientare spre rezultate si performanta;
• Comunicare scrisa si verbala exceptionala in limba romana deasemenea limba engleza este un mare avantaj;
• Abilitatea de a prioritiza taskurile, de a-si organiza in mod eficient volumul de lucru si de a seta propriile teluri;
• Puternic motivat cu abilitati de comunicare fluenta, capabil sa lucreze independent si sa respecte termenele si conditiile de lucru, initiativa, capabil sa inteleaga nevoile clientilor;
• Abilitati deosebite de management a timpului propriu si de a obtine randament maxim in acel timp;
• Abilitatea de a isi evalua singur performanta;
• Capacitatea de a-si singur programul de munca, traseul de lucru, stabiliri intalniri si programari cu clientii;
• Permis de conducere categoria B necesar;
• Cunostintele Microsoft Office – Word, Excel, Power Point reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Comision din vanzari