AGENT DE VANZARI

RESOURCING INNOVATION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea si promovarea serviciilor (productie publicitara - tipar digital, print indoor - outdoor, webdesign, solutii IT, dezvoltare software,design materiale publicitare etc);
- prospectarea piata si identificarea clientilor noi;
- negocierea si incheierea contractelor;
- contactarea potenţialii clienţi;
- intocmirea rapoartelor de vânzări săptămânale, pentru actualizarea informaţiilor din baza de date;
- atingerea targhetelor de vanzari stabilite

CERINTE

- experienta in vanzari directe (experienta in vanzari in domeniul productiei publicitare reprezinta un avantaj)
-abilitati excelente de comunicare si negociere
- persoana ambitioasa in realizarea obiectivelor
- carnet de conducere categoria B reprezinta un avantaj
- sa ai cunostinte medii de MS OFFICE (in special WORD si EXCEL);
- cunostinte de baza despre publicitate/advertising reprezinta un avantaj
- experienta de lucru in cadrul unei agentie de publicitate / tipografie

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + Comision vanzari + bonusuri direct proportionale cu atingerea targhetelor de vanzari stabilite
- acces la resursele know how-ul unei agentii de publicitate cu peste 10 ani de activitate
- sansa de a devini parte a unei echipe formate din specialisti cu experienta vasta in domeniul marketingului si publicitatii
- oportunitati permanente de dezvoltare personala si profesionala
- un mediu de lucru informal, agreabil intretinut de oameni tineri si simpatici

DESCRIEREA FIRMEI

www.rinnovation.ro