Agent de vanzari

UNIDENT PLUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzari directe a produselor.
Deplasare pe teren.
Contactare, stabilire colaborare.
Prezentare produse.
Dezvoltarea colaborarii cu clienti existenti.

CERINTE

Abilitati foarte bune de comunicare, negociere si vanzare.
Preferat experienta in comert produse stomatologice/farmaceutice (ar fi un avantaj)
Prezenta placuta, sociabila, atitudine proactiva si dinamica.

BENEFICII OFERITE

Telefon mobil.
Decontare trasnport public.
Salariu:fix 800 + 4% din vanzari.

UNIDENT PLUS SRL este o societate românească, importator şi distribuitor de produse şi echipamente stomatologice, iar scopul său principal este de a promova distribuţia echipamentelor stomatologice bazate pe tehnologii moderne.
Inovaţia şi calitatea sunt principalele caracteristici ale produselor pe care le comercializăm, oferind astfel clienţilor noştri servicii de înaltă calitate.
Tratăm fiecare client cu o atitudine pozitivă şi responsabilă, deoarece conştientizăm faptul că doar astfel vom avea o colaborare ferma şi eficientă.
Oferim preţuri competitive şi garantăm calitatea produselor noastre.

Datorită disciplinei şi atitudinii noastre, am devenit reprezentanţi ai companiei T.A.G. Medical Product Ltd. deţinător a numeroase patente în domeniul implanturilor medicale şi al echipamentului chirurgical şi endoscopic.