Specialist recrutare personal

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unor colegi tineri cu experienta vasta in vanzari, sociabili, open-minded, cu dorinta de afirmare, focusati pe rezultate, spontani, cu abilitati excelente de comunicare.
Printre responsabilitatile acestui post, cea mai importanta este vanzarea in sine a serviciilor pe care le oferim clientilor nostri.

CERINTE

- bune abilitati de vanzare si negociera in vanzari ( de preferat in asigurari de viata, pensii private, turism)
- Calificarile in domeniu reprezinta avantaj
- Cunostinte operare PC si cunoasterea pachetului Office
- Cunostinte avansate de engleza/franceza
- Abilitati de vanzare si negociere foarte bune
- Dorinta de dezvoltare
- Persoana pozitiva, axata pe rezultate

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a va construi cariera intr-un domeniu de perspectiva
- Lucrul intr-o echipa tanara
- Un pachet salarial atractiv.
- Comision din vanzari foarte bun
- Decontare transport

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.