Agent de vânzări pentru zona de sud a României ( Craiova-București-Constanța)

Szintetika Kft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini:
o promovarea și vânzarea produselor societății în partea de sud a României pe baza mostrarelor
o menținerea relațiilor cu clienții existenți prin întâlniri personale sau prin telefon
o dezvoltarea portofoliului de clienți
o colaborare bună cu colegii de la logistică
o contribuție în dezvoltarea strategiilor de vânzare
o capacitate de a rezolva plângerile clienților
o săptămânal, 4 zile lucrătoare muncă pe teren, 1 zi activitate administrativă și întocmire rapoarte

CERINTE

Cerințe:
o cunoașterea activă a limbii române, scris și vorbit
o cunoașterea limbii maghiare sau limbii engleze
o firmă proprie, posibilitate de emitere factură, existența numărului de înregistare în Registrul operatorilor intracomunitari (EU)
o minim studii medii
o permis de conducere categoria„B” și experiență de conducere auto
o autoturism proprietate personală
o domiciliat în București sau la o distanță de maxim 100 km de București
o experiență în vânzări
o bune abilități de comunicare și interrelaționare
o abilități de rezolvare a problemelor
o seriozitate, acuratețe, responsabilitate, îndeplinirea îndatoririlor cu seriozitate
o rezistență sporită la lucru

BENEFICII OFERITE

Oferta:
o venit competitiv
o loc de muncă pe lungă durată și într-un mediu stabil
o asigurare/furnizare de informații depre firmă și despre produsele firmei
o loc de muncă într-o echipă profesională
o dezvoltare, elaborare de noi produse în mod continuu
CV-urile în limba maghiară sau engleză, cu fotografii așteptăm la adresa de e-mail:
lidia.patkos@szintetika.hu

Szintetika Kft. este o societate de comerț en - gros în domeniul produselor textile pentru case, cu sediul în orașul Győr, Ungaria. Produsele comercializate de firmă: draperii, perdele, galerii și alte produse textile pentru case.