Agent de Turism (Outgoing)

SC IDEEA TOUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica nevoile clientilor
- Creeaza oferte personalizate
- Isi insuseste in detaliu programele turistice, serviciile de cazare si de transport incluse in oferta agentiei
- Face rezervari hoteliere si de transport, gestionand locurile pe care agentia le are disponibile.
- Participa, ocazional, la targuri si expozitii

CERINTE

- Minim liceu
- Sudii, practica in domeniu reprezinta un avantaj
- Limba engleza-nivel avansat
- O alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj
- Cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

- Salariul se negociaza in cadrul interviului
- Se pot adauga comisioane din vanzari

Agentia de turism de tip touroperatoar. Serviciile noastre sunt: rezervari la hoteluri in tara si strainatate, rezervari bilete de avion, rezervari bilete de autocar, servicii de transfer cu minibus-uri proprii, sejururi, circuite. Operam pe destinatiile: Turcia, Grecia, Bulgaria, Croatia, Slovenia, Austria, Cehia, Ungaria si Emiratele Arabe Unite. Revindem destinatii ca: Spania, Tunisia, Egipt, Israel. Printre parteneri putem enumera: Paralela 45, Tunisiana Travel, Best Reisen, Kartago Romania, Ali Baba, Kusadasi, Atlasib.