Agent de turism

Clasic Travel & Tours

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile clientilor
- creeaza oferte personalizate
- se ocupa de realizarea pachetelor turistice
- negociaza cu furmizorii
- isi insuseste in detaliu programele turistice, serviciile de cazare si de transport incluse in oferta agentiei
- face rezervari hoteliere si de transport, gestionand locurile pe care agentia le are disponibile.
- participa, ocazional, la targuri si expozitii

CERINTE

- studii superioare domeniul turismului
- limba engleza-nivel avansat
- o alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj
- cunostinte de operare PC
- minim 1 an experienta pe un post similar
- disponibilitate pentru calatorii interne si internationale

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- bonusuri in functie de realizari

Agentie de turism cu vechime in piata de profil romaneasca, activa atat pe segment individual cat si pe corporate care ofera clientilor intreaga paleta de servicii turistice si conexe.