Agent de turism

STARS PARKLE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent de Turism - Vanzare pachete turistice
Vanzari pachete turistice externe , Circuite, Sejururi, Craciun, Revelion, etc, catre clienti directi
Ofertare, rezervare, facturare, urmarire debite, follow-up, etc.
Candidatul ideal
Candidatul ideal trebuie sa fie absolvent de turism/marketing/management cu brevet de turism director agentie sa vorbeasca fluent engleza si sa stie sa promoveze pachetele turistice oferite de agentie.
Sa promoveze imaginea firmei in mediu on-line, cunostinte solide de social media.
Sa coordoneze campaniile de promovare, e-mail, marketing.
Sa monitorizeze concurenta, piata de profil, sa supravegheze piata si sa faca analiza de piata.
Sa asigure participarea firmei la targuri si expozitii cu oferte proprii.
Sa asigure sedintele foto si detaliile organizatorice pentru aceasta.
Sa incheie noi parteneriate cu publicatii, reviste, tv si sa mentina relatia cu cele existente.
Sa administreze conturile de Facebook.
Sa contribuie la realizarea materialelor publicitare: pliante, brosuri, afise, anunturi publicitare, bannere.
Sa redacteze newslettwere si comunicate de presa.
Sa vina cu idei de promovare in mediu on-line si off-line.
Descrierea jobului
Persoana pasionata de travel si la curent cu tendintele in domeniu.
Organizata si cu deprinderi manageriale.
Diplomata si capabila sa mentina relatiile cu clientii.
Studii superioare de marketing sau PR.
Experienta de minim 1 an pe pozitie similara.
Persoana dinamica si cu bune abilitati de comunicare
Pasionata de arta fotografica, cunostinte de fotoshop si programe de editare foto.

Beneficii:
• Salariul motivant, proportional cu performantele.
• Sediul se afla in zona centrala a Bucurestiului
• Program: luni-vineri 10-19, sambata 10-14.
Relatii la telefon : 0756624781
Email: royaltour_galati@yahoo.com

CERINTE

experienta minim 1 an
limba engleza avansat

DESCRIEREA FIRMEI

AGENTIE DE TURISM