Agent de securitate-Bucuresti

FORCE 1 - DIVIZIA DE SECURITATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Asigura ordinea si securitatea in obiectiv;
- Asigura controlul accesului in obiectiv conform procedurilor specifice;
- Monitorizeaza intreaga activitate din obiectiv in scopul identificarii situatiilor de risc;
- Supravegheaza sistemele de alarma impotriva efractiei, incendiilor pe timpul noptii;
- Rezolva eventualele incidente de securitate;
- Completeaza documente specifice serviciului de securitate.

CERINTE

Cerinte:

- Atestat profesional- de preferat
- Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj
- Abilitatea de a comunica eficient, atat oral cat si in scris in limba romana, in scopul interactiunii cu clientii si scrierea de rapoarte;
- Capacitatea de a oferi servicii excelente clientilor;
- Capacitatea de a gestiona eficient si efectiv situatiile tipice si de criza la obiectiv;
- Atitudine pozitiva, proactivitate, seriozitate, disciplina, conduita morala, corectitudine;
- Disponibilitate de lucru in ture atat pe timp de noapte cat si in week-end.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Sanse reale de promovare in cadrul societatii
Mediu de lucru atractiv
Posibilitatea atestarii profesionale la locul de munca.

Inca de la constituire, in 2005, obiectivul nostru a fost acela de a creste continuu calitatea serviciilor noastre, in concordanta cu diversificarea acestora.

Astazi suntem prezenti la nivel national, oferind servicii integrate de securitate prin intermediul celor peste 1000 de angajati.
Incet, dar sigur, am castigat increderea clientilor prin onorarea angajamentelelor si asumandu-ne toate riscurile necesare.

Valorile noastre sunt: orientare catre client, munca in echipa, integritate si incredere, initiativa si deschidere.

Motto-ul nostru este: “O echipa pregatita si motivata ofera servicii de cea mai inalta calitate”, astfel incat FORCE 1 investeste continuu in calificarea si motivarea echipei.

MISIUNE POSIBILA: Zero incidente!