Agent de Securitate

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea pazei obiectivului;
Supravegherea generala a obiectivului;
Coordonarea accesului in obiectiv;
Interventie in caz de incidente;
Cunoasterea locurilor si punctelor vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricaror fapte de natura sa aduca prejudicii unitatilor pazite;
Cunoasterea si respectarea consemnului general si particular, Legea 333/2003 cu completarile si modificarile ulterioare, fisa postului si toate regulamentele specifice activitatii pe care trebuie sa o desfasoare

CERINTE

Atestat in meseria de Agent de securitate - obligatoriu;
Experienta anterioara in domeniu;
Vigilenta si capacitatea de a retine detalii semnificative;
Seriozitate, constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor;
Conduita ireprosabila in relatiile cu clientii, publicul si angajatii companiei;
Capacitate de a evita, aplana si rezolva conflictele aparute pe timpul executarii serviciului;
Rezistenta la stres si efort fizic (capacitate de a sta in pozitie ortostatica);
Fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
Bonusuri in concordanta cu realizarile profesionale;
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru profesionist si competitiv

ROSEGUR este una dintre principalele companii din Romania care activeaza in industria de securitate. Compania noastra utilizeaza tehnologii calitativ superioare si inovative, bazate pe experienta globala a Prosegur, a treia companie de securitate din lume.

Pentru noi sunt importante persoanele, capitalul uman. Avem cei mai buni profesionisti, nu doar datorita pregatirii lor ci si spiritului lor de echipa. Prin sisteme de pregatire, programe de motivare si de fidelizare si printr-o politica de promovare interna permanenta, incercam sa oferim angajatilor companiei oportunitatea unei dezvoltari depline. Gestiunea strategica a resurselor umane este unul dintre punctele forte care ne-a transformat in compania lider din acest sector. Capacitatile, experienta si motivarea angajatilor nostri sunt fundamentale pentru a oferi cel mai bun serviciu clientului. Gestiunea noastra are ca scop dezvoltarea profesionala a fiecarei persoane in functie de atuurile sale.