Agent de paza si protectie

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea firmei:
Clientul nostru este o societate relativ tanara pe piata de securitate din Romania cu capital integral romanesc, dar cu reale perspective de dezvoltare la nivel national, care ofera urmatoarele servicii: asigurarea pazei de bunuri si valori mobiliare si imobiliare, de domicilii sau bunuri personale, asigurarea pazei hotelurilor si restaurantelor cu personal de supraveghere si ordine, asigurarea pazei exterioare si interioare pentru societati, sectii, birouri, casierii, standuri de marfuri si magazine de desfacere, asigurarea integritatii si securitatii marfurilor si corespondentei speciale pe timpul transportului pana la destinatie.

Responsabilitati:
• Activitati de paza a obiectivelor si echipamentelor in cadrul evenimentelor contractate de companie;
• Aplanarea eventualelor conflicte care tin de accesul in zona al participantilor la evenimente si de integritatea bunurilor incredintate spre supraveghere;
• Coordonarea accesului si blocarea accesului persoanelor turbulente in obiectivul vizat;
• Cunoasterea locurilor si punctelor vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricaror fapte de natura sa aduca prejudicii unitatilor pazite;
• Cunoasterea si respectarea consemnului general si particular, legea 333/2003, a fisei postului si a tuturor regulamentelor specifice activitatii pe care trebuie sa o desfasoare.

CERINTE

Cerinte:
• Studii liceale;
• Fără antecedente penale;
• Aspect fizic placut;
• Seriozitate;
• Disciplina;
• Constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor;
• Fluent si placut in vorbire;
• Adaptabil programului de lucru in ture;
• Sportiv: practicarea unui sport - karate, aikido, judo, inot, etc. (se considera avantaj)
• Certificat si atestat in meseria de Agent de Paza;
• Conduita ireprosabila in relatiile cu clientii, publicul si angajatii companiei;
• Abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
• Spirit de observatie;
• Capacitatea de a retine detalii;
• Capacitatea de a nu fi usor de intimidat;
• Referintele privind experienta in domeniu reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferta (beneficii):
• Contract de munca pe perioada nelimitata;
• Salariu motivant;
• Dotare corespunzatoare;
• Uniforma gratuit;
• Posibilitate de avansare

Pentru a avea intaietate, asteptam CV-urile dvs. pe adresa: corina.cucui@top-assistants.ro

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.