Agent de paza cladiri de birouri

CC Gold Business Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul de securitate este responsabil pentru un mediu sigur pentru clientii nostri. Cunoaste si intelege responsabilitatile postului, este in alertă si atent tot timpul, comunică orice activitate neobișnuită. Observă și raporteaza pentru a descuraja furtul, vandalismul și intrarea ilegală atat in parcurile de birouri cat si in cladirile unde isi desfasoara activitatea clientii nostri. Agentul de securitate ofera servicii excelente clientilor in orice moment.
Sarcini ale postului de munca:
 Asigura ordinea şi securitatea in obiectiv;
 Asigura controlul accesului in obiectiv conform procedurilor specifice;
 Monitorizeaza intreaga activitate din obiectiv in scopul identificarii situatiilor de risc;
 Supravegheaza sistemele de alarma impotriva efractiei, incendiilor pe timpul noptii;
 Rezolva eventualele incidente de securitate;
 Completeaza documente specifice serviciului de securitate.

Locul de munca: Bucuresti / West Gate Parc / Novo Parc.

Program de lucru: 12/24 ore

CERINTE

Candidatul ideal este persoana cu calitati si deprinderi in meseria de agent de securitate, serioasa, punctuala, cu o integritate fizica si psihica foarte buna.

Pregatire de baza: Studii minime 10 clase / scoala profesionala / liceu

Cerinte:
 fara antecedente penale
 apt/a din punct de vedere medical
 aspect ingrijit si profesional tot timpul
 abilitatea de a comunica eficient, atat oral cat si in scris in limba romana, in scopul interactiunii cu clientii si scrierea de rapoarte
 capacitatea de a oferi servicii excelente clientilor
 capacitatea de a gestiona eficient si efectiv situatiile tipice si de criza la obiectiv
 atitudine pozitiva, proactivitate, seriozitate, disciplina, conduita morala, corectitudine
 disponibilitate de lucru in ture atat pe timp de noapte cat si in week-end

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + tichete de masa + abonament medical
- Bonusuri in functie de performante
- Pregatire profesionala + Atestat scolarizare
Contract individual de munca incheiat pe perioada nedeterminata

HR Gold este o companie de resurse umane ce ofera servicii de recrutare si selectie personal.